به عهد و پیمان خود وفا کنید (قران کریم)
خوش آمدید - امروز : جمعه ۳ آذر ۱۳۹۶
خانه » کتاب مخصوص موبایل » اندروید » دانلود رمان اِل، رویای زنده به گور | Fatima.N کاربر نودهشتیا (PDF و موبایل)

دانلود رمان اِل، رویای زنده به گور | Fatima.N کاربر نودهشتیا (PDF و موبایل)

نام رمان : اِل، رویای زنده به گور

نویسنده : Fatima.N کاربر انجمن نودهشتیا

حجم کتاب : ۱٫۴ (پی دی اف) – ۰٫۲ (پرنیان) – ۰٫۷ (کتابچه) – ۰٫۱ (ePub) – اندروید ۰٫۷ (APK)

ساخته شده با نرم افزار : پی دی اف ، پرنیان ، کتابچه ، اندروید ، ePUB ، APK

تعداد صفحات : ۱۲۳

خلاصه داستان :

الن کوچک ده ساله به گفته پدر و پزشکش به بیماری شیزوفرنی مبتلاست.. تحت نظر پزشک، در یک ویلای دور افتاده، به دور از دود و دم تهران و شلوغی هایش، با پرستارش زندگی می کند.. الن با درخت ها سخن می گوید، با گنجشک ها بازی می کند، برای دیوار ها و قاب های خانه داستان تعریف می کند.. الن می گوید که شب ها جغدش برایش لالایی میخواند!
الن داستان زندگی درختان و پرندگان و جانوران را برای اطرافیانش تعریف می کند.. ولی هیچ کس حرف او را باور نمی کند.. جز ریحانه، پرستار مهربانش! به نظر پدرش الن بچه عجیبی ست.. پدرش نیرو و فهم و شعور فراتر از سن او را در او می بیند.. می داند که فرزندش بیمار نیست..! می داند که هیچ کس در سن او به این بیماری مبتلا نمی شود.. ولی ترجیح می دهد اینطور فکر کند.. به خصوص که جدیدا برادرش، عموی الن، گم شده و پدر الن ترجیح می دهد ذهنش را درگیر موضوعات دیگر نکند..
ولی حق با اوست.. الن موجود عجیبی ست! و این اواخر عجیب تر هم شده است! پدر الن در کمد او پیراهن مردانه ای کثیف و خاکی یافته است.. پیراهنی که عموی الن درست روزی که گم شد، به تن داشت…

قالب کتاب : PDF (مخصوص کامپیوتر) – JAR (جاوا) و ePUB (کتاب اندروید و آیفون) – APK (اندروید)

پسورد : www.98ia.com

منبع : wWw.98iA.Com

با تشکر از Fatima.N عزیز بابت نوشتن این رمان زیبا .

 

دانلود کتاب برای کامپیوتر (نسخه PDF)

دانلود کتاب برای کلیه ی گوشی های موبایل (نسخه PDF)

دانلود کتاب برای موبایل (نسخه پرنیان)

دانلود کتاب برای موبایل (نسخه کتابچه)

دانلود کتاب برای موبایل اندروید و آیفون (نسخه ePUB)

دانلود کتاب برای اندروید (نسخه APK)

قسمتی از متن رمان :

ذهن انسان یکی از پیچیده ترین و قدرتمند ترین ویژگی های انسان است.. ذهن بر عکس جسم، ارتباط مستقیم و غیر قابل انکاری با روح دارد.. و روح انسان تکه ای از روح بزرگ و عظیم خداوند.. پس انسان باید تعداد کمی از قدرت های خدا را در خود داشته باشد.. درست است؟
برای همین است که می گویند روح را آلوده نکنید.. با سرگرمی های دنیوی به جسم وابسته اش نکنید.. بگذارید رشد کند و پر و بال بگیرد تا قدرتش آشکار شود..
ولی خب متاسفانه کسی گوشش بدهکار نیست.. همه کودکان زیر دست والدینی بزرگ می شوند که سعی می کنند کودک را به زمین وابسته کنند، به درس، به پول، به آینده..
به خوشبختی که حتی معنای حقیقی اش را درک نکرده اند و نخواهند کرد..!
قدرت خلاقیت و خلق کردن بهترین و زیباترین چیزی ست که از خدا به انسان رسیده است.. گاهی با خود فکر می کنم قوه تخیل انسان، اگر پرورش داده شود و ورزیده شود، ممکن است آنقدر قدرت پیدا کند که بتواند به افکار وجود ببخشد.. مگر نه که انسان جانشین خداوند است؟ پس باید قدرت خلق کردن هم داشته باشد..
همیشه می گویم.. افکار خیلی قدرتمند اند… هیچگاه افکار را دست کم نگیرید! به خصوص رویاها را.. انسان با رویاهایش زنده است.. با امید هایش.. رویاها به زندگی رنگ می دهند.. بال می دهند.. زندگی را زنده می کنند..! هر انسان در رویاهایش پادشاه است.. ملکه است.. به دنیای خودش حکومت می کند.. قوانین را تعیین می کند.. در دنیای خودش می تواند خدا باشد. می تواند شیطان باشد.. هر چه که می خواهد. انسان در رویاهایش معنی واقعی اختیار را درک می کند.. انسان در رویاهایش و ذهن خود تام الاختیار است .. و این تنها جایی ست که او می تواند هرکاری که دوست دارد انجام دهد و هیچ وقت هم بازخواست نخواهد شد که «چرا این فکر را به ذهنت راه دادی؟»
رویاها معنای زندگی اند.. جایی که روح انسان آزادی کامل دارد..
و وای به روزی که امید ها و رویاهای یک انسان پژمرده شوند.. به دست فراموشی سپرده شوند.. پس زده شوند و پر و بالشان بشکند.. زندگی اش بی معنا شود و در قفس اجبار ها و باید ها و نباید های امروزی زندانی شود..
برخی رویاها حکم «باور» دارند. هر چه هم انکارشان کنی و فراموششان کنی باز هم در اعماق وجودت می دانی که هستند. هرچند نامطمئن.. مثل وجود خدا، مثل روز رستاخیز.. هست؟ نیست؟ نمی دانم..
ولی این را به عنوان یک تجربه شخصی از من بپذیر.. رویاها مانند کودکان هستند.. ظریف و شکننده و وابسته به احساسات.. یک رویا هیچ وقت، هیچ وقت! از بین نمی رود.. ولی وقتی فراموش شود و یا شکسته شود تغییر می کند، بزرگ می شود. بالغ می شود، تیره می شود، تار می شود.. کابوس می شود..! رویاهای دفن شده ای که به کابوس مبدل می شوند و ذهن را ذره ذره تجزیه می کنند، می پوسانند و روح و روان را بهم می ریزند..
هیچ شکنجه ای بالاتر از سرکوب کردن رویاها و گرفتن آزادی ذهن نیست.. کم نیستند کودکانی که والدین دلمرده شان مجبورشان می کنند با دنیای واقعی روبرو شوند و رویاهایشان را دور بریزند..

باکس دانلود
    زمینه دلخواه های شما - به فایل راهنما مراجعه کنید
ایمیل شما آشکار نمی شود

نوشتن دیدگاه

تمام حقوق مادی , معنوی , مطالب و طرح قالب برای این سایت محفوظ است - طراحی شده توسط پارس تمز